+421 902 722 992 kontakt@uctovnici.info

SZČO

Kompletné vedenie účtovníctva pre SZČO podľa platnej legislatívy a spracovanie Daňového priznania DPFO pre fyzické osoby.

SZČO a spracovanie Daňového priznania DPFO pre ostatné fyzické osoby

Aj keď sa vo všeobecnosti špecializujeme na účtovnícke služby pre právnické osoby, tak po dohode vieme aj pre SZČO spracovať jednoduché účtovníctvo, poprípade podvojné účtovníctvo.

Za určitých podmienok, a ak to zákonné normy povoľujú, pripravíme doklady a evidenciu na uplatňovanie výdavkov percentom z príjmov tzv. paušálne výdavky alebo daňovú evidenciu.

Pri uplatňovaní paušálnych výdavkov alebo pri daňovej evidencii naše služby zahŕňajú komunikáciu, prevzatie dokladov a informácií (osobne alebo emailom), vyplnenie a spracovanie evidencií podľa zákona, vyplnenie a spracovanie Daňového priznania DPFO a elektronické podanie na Finančnú správu SR. Súčasťou sú aj ďalšie služby, ktoré vyplývajú zo zákonov pri podnikaní SZČO ako napr. spracovanie DPH, Daňové priznanie DMV, atď.

Ponúkame tiež spracovanie a elektronické podanie Daňového priznania DPFO pre ostatné fyzické osoby na základe dodaných podkladov a po osobnej konzultácii (napr. pri prenájme nehnuteľnosti, atď.).

Kontaktujte nás

Prosíme Vás, kontaktujte nás najskôr telefonicky alebo cez e-mail a dohodnite si osobné stretnutie.

kontakt@uctovnici.info, reward.slovakia@gmail.com

+421 902 722 992, +421 911 894 490

Kancelárie spoločnosti:

Karloveská 6C, 841 04 Bratislava – (budova Allianz), 4 posch., č.dv. 427